Modopolis – I Forum Mody Polskiej ! 26 – 27.11.2018 Łódź

Czym jest polska moda w 2018 roku? Jakie są jej silne i słabe strony? Z jakimi wyzwaniami mierzą się polscy projektanci, przedsiębiorcy, sprzedawcy? Czego potrzebuje branża mody w Polsce, żeby się rozwijać? Na te i podobne pytania będziemy poszukiwali odpowiedzi podczas pierwszego Forum Mody Polskiej. MODOPOLIS to prekursorskie na skalę ogólnopolską wydarzenie, którego celem jest sieciowanie, integracja i promocja środowiska polskiej branży mody. W dniach 26 i 27 listopada w Fabryce Sztuki w Łodzi spotkają się projektanci, właściciele marek, przedsiębiorcy, rzemieślnicy i studenci. MODOPOLIS to panele, spotkania, warsztaty oraz prezentacje polskich marek modowych. To również wyjątkowy Showroom, w którym publiczność będzie mogła oglądać i kupować produkty polskich marek.

Na wydarzenia odbywające się w ramach MODOPOLIS obowiązuje rejestracja, która rozpocznie się 9 listopada 2018 r. Wstęp do Showroomu jest otwarty dla wszystkich. Open Call dla marek zainteresowanych wzięciem udziału w Showroomie trwa do 8 listopada 2018 r. Wszystkie wydarzenia są bezpłatne.

Organizatorem Modopolis jest Fabryka Sztuki w Łodzi. Dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

English »